Сучасні погляди на діагностику та лікування запальних захворювань: науково-практична конференція

29 лютого 2024

Нещодавно на кафедрі отоларингології з офтальмологією проведено науково – практичну конференцію, присвячену темі лікування запальних захворювань ЛОР – органів. ЇЇ відвідали лікарі -отоларингологи як міста, так і області.

З доповіддю виступив завідувач кафедри отоларингології з офтальмологією Михайло Безега. Під час виступу були розглянуті сучасні погляди на діагностику та лікування запальних захворювань. Також Михайло Безега розповів про цікаві клінічні випадки, що були розглянуті в живій бесіді з аудиторією.

Питання та клінічні випадки стануть в нагоді при практичній діяльності як молодим лікарям, так і досвідченим спеціалістам отоларингологічного профілю.

Modern views on diagnostics and treatment of inflammatory diseases: scientific and practical conference

Recently, the Department of Otolaryngology and Ophthalmology held a scientific and practical conference on the treatment of inflammatory diseases of the ENT organs. It was attended by otolaryngologists from both the city and the region.

Dr. Mykhailo Bezega, Head of the Department of Otolaryngology with Ophthalmology made a presentation. During his speech, he discussed modern views on the diagnosis and treatment of inflammatory diseases. Mykhailo Bezega also spoke about interesting clinical cases that were discussed in a live conversation with the audience.

The questions and clinical cases will be useful in practice for both young physicians and experienced otolaryngologists.