Світ стане добрішим: закликаємо всіх небайдужих брати участь у будь-якій гуманітарній допомозі для наших чотирилапих друзів!

16 квітня 2024

16 квітня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри патологічної анатомії та судової медицини разом зі здобувачами вищої освіти 3-ого курсу медичного факультету № 2 зі спеціальності «Педіатрія» та 2-ого курсу стоматологічного факультету відвідали Полтавський пункт перетримки бездоглядних тварин з метою допомоги.

В умовах важких реалій сьогодення все більше тварин залишаються без господарів та постійної опіки, а притулки наразі дуже переповнені та потребують постійних ресурсів на їжу, ветеринарний догляд, облаштування належних умов та прихистків для тварин. Тому закликаємо всіх небайдужих брати участь у будь-якій гуманітарній допомозі для наших чотирилапих друзів!

The world will become a kinder place: we urge all those who care to participate in any humanitarian aid for our four-legged friends!

On April 16, 2024, the faculty members of the Department of Pathological Anatomy and Forensic Medicine, together with the 3-year students of the Medical Faculty No. 2 majoring in Pediatrics and the 2-year students of the Faculty of Dentistry, visited the Poltava Shelter for Stray Animals to help.

In current difficult realities, more and more animals are left without owners and constant care, and shelters are now very overcrowded and need constant resources for food, veterinary care, and the arrangement of proper conditions and shelters for animals. Therefore, we urge everyone who cares to participate in any humanitarian aid for our four-legged friends!