У ПДМУ відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю для стоматологів-науковців

24 листопада 2023

24 листопада на базі Полтавського державного медичного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти діагностики та лікування стоматологічних захворювань».

Конференцію організувала кафедра пропедевтики терапевтичної стоматології. Науковці зосередились на актуальних питаннях й викликах для лікарів-стоматологів.

З вітальним словом на початку звернувся перший проректор, професор Валентин Дворник. У промові він передав вітання від всієї адміністрації університету, зокрема, від ректора Полтавського державного медичного університету, професора Вячеслава Ждана. Проректор з наукової роботи, професор Ігор Кайдашев наголосив на тому, що наукова конференція сприяє налагодженню комунікації між учасниками. Завідувачка кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології Ірина Ткаченко подякувала науковому відділу та адміністрації Полтавського державного медичного університету за сприяння у проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю.

На пленарному засіданні були представлені доповіді науковців з різних міст України та світу. Учасники ділилися науковими напрацюваннями в різних галузях, які стосуються стоматологічних захворювань. Крім того, були презентовані стендові доповіді.

Конференція відбувалася плідно. У конструктивній роботі мала місце наукова дискусія, яка сприяла змістовному опрацюванню сучасних аспектів діагностики та лікування стоматологічних захворювань.

PSMU hosted scientific and practical conference with international participation for dental researchers

On November 24, Poltava State Medical University hosted the nationwide scientific and practical conference with international participation "Current Aspects of Diagnosis and Treatment of Dental Diseases". The conference was organized by the Department of Propaedeutics of Therapeutic Dentistry. Scholars focused on the current issues and challenges for dental practitioners.

The welcome speech was made by Professor Valentyn Dvornyk, the First Vice-Rector. He conveyed greetings from the entire university administration, particularly from the Rector of Poltava State Medical University, Professor Viacheslav Zhdan. Professor Igor Kaidashev, the Vice-Rector for Research, emphasized that the scientific conference facilitates communication among participants. Iryna Tkachenko, the Head of the Department of Propaedeutics of Therapeutic Dentistry, expressed gratitude to the Department of Scientific Research and the administration of Poltava State Medical University for their support in organizing the nationwide scientific and practical conference with international participation.

During the plenary session, presentations were given by scholars from various cities in Ukraine and around the world. Participants shared their scientific achievements in different areas related to dental diseases. Additionally, poster presentations were showcased.

The conference was productive, featuring constructive discussions that contributed to a comprehensive analysis of current aspects of diagnosing and treating dental diseases.