Удосконалення педагогічної майстерності в системі вищої медичної освіти: викладачі ПДМУ завершили курси підвищення кваліфікації

21 березня 2024

Науково-педагогічні працівники університету успішно завершили курси підвищення кваліфікації за модульною навчальною програмою «Удосконалення педагогічної майстерності в системі вищої медичної освіти. Сучасні підходи та інтерактивні цифрові технології до створення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу. Психологічні аспекти взаємодії викладачів і здобувачів вищої освіти під час воєнного стану в Україні», які розпочалися 05 лютого 2024 року і закінчилися 08 березня 2024 року та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Науково-педагогічні працівники високо оцінили змістовність навчальної програми підвищення кваліфікації, якість організації та проведення курсів. Слухачі схвально відгукнулися про опанування матеріалу, пов’язаного з інноваційними та інтерактивними методами, створенням навчального контенту, модернізацією вищої медичної освіти, нейромережами, імерсійною освітою, академічною доброчесністю, психологічними аспектами сьогодення.

Учасники висловили щиру вдячність організаторам за можливість долучитися до цікавого та корисного навчання за програмою підвищення кваліфікації, а також усім лекторам за креативність, інформативність, доступність викладу матеріалу та актуальність розглянутих тем.

Improvement of pedagogical skills in the system of higher medical education: academic staff of PSMU completed advanced qualification course

The academic staff of the university successfully completed advanced qualification course under the modular educational program “Improvement of pedagogical skills in the system of higher medical education. Modern approaches and interactive digital technologies for creating educational and methodological support of the educational process. Psychological aspects of interaction between educators and higher education students during the state of war in Ukraine,” which started on February 5, 2024, and ended on March 8, 2024, and received a certificate of completion.

The academic staff highly appreciated the substantive content of the program of advanced qualification course, the quality of organization and conduct of the courses. The participants positively responded to mastering the material related to innovative and interactive methods, creating educational content, modernizing higher medical education, neural networks, immersive education, academic integrity, and psychological aspects of the present.

The participants expressed sincere gratitude to the organizers for the opportunity to join interesting and useful learning under the advanced qualification course program, as well as to all lecturers for their creativity, informativeness, accessibility of material delivery, and relevance of the topics discussed.