Удосконаленню немає меж: університетська співпраця фундаментальних і клінічних кафедр

05 вересня 2022

Кафедра анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією постійно знаходиться в тісній співпраці з клінічними кафедрами університету. За ініціативи завідувача кафедри, професора Сергія Білаша і доцента кафедри оториноларингології з офтальмологією Вікторії Ряднової відбувся навчальний семінар на тему: «Клінічна анатомія органу зору» для здобувачів освіти Навчально-наукового інституту післядипломної освіти, спеціалізації «Офтальмологія».

Завдяки використанню інтерактивних анатомічних столів лікарі інтерни суттєво поглибили свої знання і були приємно здивовані можливістю 3 D візуалізації структурних компонентів ока та навколишніх ділянок голови. Важливість тісною співпраці теоретичних і клінічних кафедр відзначили усі учасники навчального семінару, а поєднання знань із клінічної анатомії і практичного досвіду створить необхідні умови для успішного навчання на післядипломному рівні вищої медичної освіти.