Вібулась Державна атестація лікарів-інтернів з фаху «Педіатрія»

27 червня 2022

24 червня 2022 року відбулась Державна атестація лікарів-інтернів з фаху «Педіатрія». Були розглянуті актуальні питання діагностики та лікування дитячих захворювань, зокрема інтегроване ведення пацієнтів, надання невідкладної допомоги при різних патологічних станах. Лікарі-інтерни продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки. Члени комісії, серед яких були базові керівники та представники навчально-наукового інституту післядипломної освіти, виступили з найкращими побажаннями для лікарів щодо їх подальшого плідної трудової діяльності. Державну атестацію успішно склали 20 лікарів-інтернів.

Вітаємо усіх наших молодих колег: на Державній атестації вони дійсно успішно продемонстрували свої професійні здібності!

Кафедра педіатрії №2 ПДМУ чекає наступних майбутніх лікарів, щоб  знову підготувати високопрофесійних працівників у сфері охорони здоров'я нашої країни.