Видано два навчальні посібники / Two textbooks were published

08 травня 2024

Війна та військові конфлікти – це події, які суттєво впливають на всі сфери суспільного життя, включно з психічним здоров’ям. Стрес, депресія та тривога, які супроводжують стресові події, пов’язані з війною, можуть глибоко вплинути на фізичне здоров’я всього суспільства, його внутрішні зв’язки та повсякденне життя. Найпоширенішими психічними порушеннями в умовах війни вважаються розлади, пов’язані зі стресом.

Професорським колективом кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ у складі Л.О. Герасименко, А. М. Скрипнікова та Р.І. Ісакова видано два навчальні посібники «Реакція на важкий стрес та розлади адаптації» та «Психогенні психічні розлади», що наявні у бібліотеці ПДМУ. Здобувачі вищої освіти завітали до читальної зали бібліотеки для ознайомлення з вкрай актуальною тематикою сьогодення, що детально висвітлена у цих працях.

Two textbooks were published

War and military conflicts are events that have a significant impact on all spheres of social life, including mental health. Stress, depression, and anxiety that accompany stressful events related to war can profoundly affect the physical health of the entire society, its internal connections, and everyday life. Stress-related disorders are considered to be the most common mental disorders in wartime.

Professors L.O. Gerasymenko, A.M. Skrypnikov and R.I. Isakov at the Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology of PSMU published two textbooks “Reaction to Severe Stress and Adaptation Disorders” and “Psychogenic Mental Disorders”, which are available in the PSMU library. Students visited the library reading room to familiarize themselves with the extremely relevant topics of today, which are covered in detail in these works.