Викладачі ПДМУ пройшли стажування у Бельгії та Нідерландах

12 травня 2023

Асоціація французько-української співпраці у галузі медицини та фармації (ASFUDS) і Світова федерація українських лікарських товариств (СФУЛТ) продовжує свою діяльність й у ці тривожні часи для України. У квітні цього року була організована програма стажування в Бельгії та Нідерландах для українських фахівців в галузі охорони здоров’я та фармації, які прагнуть розширити свої знання та навички. В освітньому заході, який проходив на  клінічних базах факультету медицини та наук про здоров’я Університету Антверпена та медичного факультету Університету Амстердама взяли участь співробітники кафедри внутрішньої медицини № 3 з фтизіатрією – доценти Наталія Дігтяр та Наталія Герасименко. Насичена освітня програма включала ознайомлення з системою охорони здоров’я у країнах Європи, зокрема, Бельгії та Нідерландів, вивчення сучасних досягнень у профілактиці, діагностиці та лікуванні хвороб терапевтичного профілю. Під час заходу відбувся обмін досвідом із зарубіжними колегами, які застосовують інноваційні підходи до лікування пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів, новими технологіями та методиками в сучасній внутрішній медицині.