Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»

20 вересня 2022

15 -16.09.2022 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії», присвячена пам’яті члена-кореспондента НАН, АМН України, професора В.М. Сідельникова (Сідельниковські читання).

Колективи кафедр педіатрії №1 із неонатологією та педіатрії № 2 брали активну участь у роботі заходу, а ПДМУ став і співорганізатором її проведення. Так, під керівництвом професора Тетяни Крючко виконано 4 доповіді, присвячені актуальним проблемам найбільш частих захворювань дитячого віку.

Професор Валерій Похилько у своєму виступі торкнувся сучасних особливостей лікування дітей з бронхо-легеневою дисплазією.

Після наукової частини конференції, відбулася навчально-методична нарада «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКЛАДАННЯ ПЕДІАТРІЇ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА ЗАКЛАДАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ», де. було обговорено актуальну тему сьогодення – відсутність Стандарту вищої освіти України зі спеціальності 228 «Педіатрія». Внесено в резолюцію конференції звернення до міністерства освіти й науки України з нагальною пропозицією про необхідність затвердження Стандарту.