Всеукраїнський перший урок на кафедрі українознавства та гуманітарної підготовки «Честь і слава незламним медикам!»

15 вересня 2022

15.09.2022 року на кафедрі українознавства та гуманітарної підготовки розпочали офлайн-навчання здобувачі освіти І курсу ННМІ ПДМУ спеціальності  223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа» і ОПП «Парамедик». Протягом семестру вони опановуватимуть  предмет  «Українська мова за професійним спрямуванням».

«Війна, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Лікарі-співробітники, здобувачі освіти, інтерни Полтавського державного медичного університету сьогодні роблять неоціненний внесок у загальну перемогу українського народу над російськими окупантами.  Нам тяжко, однак агресор буде зупинений. Віримо в Збройні сили України! Ми переможемо! Слава Україні!» – такими словами завершили Всеукраїнський перший урок «Ми – українці: Честь і слава незламним медикам» викладачі  кафедри українознавства та гуманітарної підготовки.