Вступна кампанія-2022 вийшла на важливий рубіж

31 серпня 2022

31 серпня 2022 року – переддень нового навчального етапу в історії ПДМУ. Студенти старших курсів вже давно адаптувалися до навчання в університеті, а новоспечені щасливі першокурсники, які зробили свій вибір і вже встигли подати оригінали документів, поки що несміливо, але роблять перші кроки в університетських стінах…Між тим, сама вступна кампанія -2022 ще незавершена. І біля Приймальної комісії можна сьогодні бачити справжні черги із тих, хто також зробив вже свій вибір і готовий підтвердити його поданням оригіналів своїх документів.

Приймальна комісія нагадує, що для того щоб остаточно стати студентом ПДМУ, вступникам, які рекомендовані до зарахування на місця за кошти державного бюджету, треба виконати ці вимоги, тобто надати оригінали документів до 18 -ої години 2 вересня 2022 року.

Тож не баріться! На вас чекає насичене цікаве студентське життя у Полтавському державному медичному університеті!