«Я єсть Народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!» - З Днем Українського козацтва і Днем захисників і захисниць України! – вітання ректора ПДМУ, професора Вячеслава Ждана

14 жовтня 2022

Запорука життя нації - у нерозривності єдностей національно-родового коріння, яким для кожного свідомого українця є козацтво із дідів-прадідів, - з національним духом, розумом і совістю сьогодення.

Нині наша рідна країна у вогні війни, підло розв`язаної російським агресором. Воєнний стан вимагає від нас усіх мужності, стійкості, героїзму, повсякденної наполегливої праці у боротьбі за Перемогу.

Від імені адміністрації та усієї університетської спільноти сердечно вітаю захисників України, які нині на передовій боронять нашу державу під кулями ворога, вітаю колег, студентів та полтавців зі знаменним Днем Українського козацтва і Днем захисників і захисниць України! Хай кожен день спільної звитяжної праці та боротьби з агресором буде успішним, хай міцніють сили у запеклій боротьбі з ворогом і завжди надійними помічниками будуть віра у свої сили, надія на Перемогу і любов до свого народу! «Борітеся – поборете!» - писав великий Кобзар. І ці слова є дороговказом сьогодні.

Бо ж разом ми непереможні! Все буде Україна!

Ректор ЗВО ПДМУ, професор, полковник медичної служби у запасі Вячеслав Ждан.