Змішаний формат навчання студентів міжнародного факультету на кафедрі терапевтичної стоматології

21 листопада 2023

Кафедра терапевтичної стоматології ПДМУ сумлінно працює зі здобувачами освіти міжнародного факультету у змішаному форматі. Майже кожна група студентів-іноземців 4 та 5 курсів має своїх представників у Полтаві. На кафедрі створені всі умови для бажаючих здобувачів міжнародного факультету набувати теоретичні знання та практичні навички безпосередньо у клінічних залах під час прийому пацієнтів під контролем викладачів. Сподіваємось, що і на семестровій підсумковій атестації у грудні, здобувачі 5 курсу міжнародного факультету продемонструють з терапевтичної стоматології достатній рівень знань не тільки дистанційно, а й спілкуючись в аудиторії безпосередньо із екзаменаторами кафедри терапевтичної стоматології.

Blended Learning Format for International Faculty Students at the Department of Therapeutic Dentistry

The Department of Therapeutic Dentistry at PSMU diligently works with international students in a blended learning format. Almost every group of foreign students in their 4th and 5th years of study has its representatives in Poltava. The Department has created all the necessary conditions for international students to acquire theoretical knowledge and practical skills directly in clinical settings, while treating patients under the supervision of educators. We hope that during the semester's final assessment in December, 5th-year international students will demonstrate a sufficient level of knowledge in therapeutic dentistry, not only remotely but also by communicating directly with examiners from the Department of Therapeutic Dentistry.