Три інформативно насичених і корисних для професії медика дні (з 25 по 27 жовтня) провели у столиці студенти медичного факультету № 1 ПДМУ Андрій Алефіренко, Микита Щетінін та Анастасія Кривоніс в якості регіональних представників ГО «УМСА» від ПДМУ.