Програма стажування в онкологічних центрах США для лікарів/лікарок та медичних сестер/братів

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, морфологічний корпус, 4 поверх, кім.413 тел. +38 (0532) 60-67-61, email: interdep@pdmu.edu.ua

До уваги лікарів та медичних сестер/братів!

🟥 Запрошуємо вас скористатися можливістю короткотермінового стажування в онкологічних центрах США, а саме – взяти участь у програмі обміну досвідом, яку організовано благодійною організацією "Peace and Development Foundation" спільно з Міністерство охорони здоров'я України та провідними центрами США з дослідження та лікування онкологічних захворювань.

🟥 Дана програма спрямована на обмін наявним досвідом, налагодження зв’язків між лікарями, спостереження за сучасними підходами до діагностування та лікування онкологічних захворювань.

🟥 До участі запрошуються лікарі та медичні сестри/брати, які надають допомогу пацієнтам з онкологічними захворюваннями.

🟥 Планується 3 візити групами до 10 осіб:

✔️ 24 вересня – 7 жовтня, місто Nashville, TN (HCA Sarah Cannon Cancer Institute and Research Institute, Path Group)

✔️ 15 – 25 жовтня, місто Nashville, TN (Tennessee Oncology, One Oncology, Ascension Saint Thomas Hospital, Path Group)

✔️ 5 – 19 листопада, місто Philadelphia, PA (Fox Chase Cancer Center)

🟥 Для розгляду кандидата щодо участі в програмі обміну необхідно заповнити коротку гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/r2R5Um1UkVCGeVVD9