Дистанційне стажування для викладачів медичних ЗВО (01 лютого - 27 лютого 2021 року)

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, морфологічний корпус, 4 поверх, кім.413 тел. +38 (0532) 60-67-61, email: interdep@pdmu.edu.ua

Детальна Програма Стажування

Модуль 1. Міжнародні гранти та дослідницькі проекти (01-07 лютого 2021)

- Вступ до стажування: цілі, процедури, графік роботи

- Фінансові потоки для дослідників у сфері медицини з фондів ЄС, неурядових організацій, фондів, підприємств

- Джерела інформації про грантові програми в медицині

Модуль 2. Реформи вищої медичної освіти (08-14 лютого 2021 р.)

- Презентація Люблінського медичного університету, структури, підрозділів, Медичного симуляційного центру,Експериментального. Робота університету під час пандемії Covid - 19

- Розклад занять, кваліфікаційна матриця за польською рамкою кваліфікації​

- Польська система вищої медичної освіти в перехідному періоді. Закон 2.0​

Модуль 3. Форми інтернаціоналізації університетів Європи під час пандемії Covid – 19 (15-21 лютого 2021 р.)

- Національне агентство академічного обміну, або політика співпраці з державами-членами (Республікою Польща та іноземцями під час пандемії Covid - 19)

- Важливість інтернаціоналізації в університетах Польщі: побудова стратегій інтернаціоналізації, рейтинги інтернаціоналізації, приклади хороших практик у сфері пошуку іноземних партнерів

- Болонський процес і система вищої освіти в Європі

- Інновації та інформаційні технології майбутнього сучасної освіти лікарів

Модуль 4. Підготовка лікарів у польській та європейській системі підготовки фахівців (22-27 лютого 2021 р.)

- Медичні дослідження в обраних європейських країнах

- Підготовка лікарів та стоматологів у Польщі​

- Спеціалізації лікарів і стоматологів - регламент, організація​

- Роль CMKP в системі підготовки фахівців для лікарів і стоматологів​

- Медичні асоціації (медичні ради), неурядові організації та їх роль у медичній професії​

Тести та офіційний підсумок стажування.

Медичним Університетом у м. Люблін видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656 «Деякі питання реалізації статті 54 Закону України «Про вищу освіту» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 173 від 02.03.2016 р., № 308 від 25.04.2018), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам»

ПРИКЛАД СЕРТИФІКАТУ НА 120 АК. ГОДИН

Загальна вартість участі у програмі:​ 175 ЄВРО.

Реєстрація та детальна інформація