До 100-річчя ПДМУ: фінал міжнародного турніру з футболу

25 червня 2021
1433

На міжнародному факультеті завершився турнір з футболу серед здобувачів освіти міжнародного факультету на Кубок в.о. ректора університету, професора Вячеслава Ждана. Турнір був присвячений 100-річчю ПДМУ.

Участь у змаганні взяли 12 команд, сформованих з громадян Марокко. Цікаві та захоплюючі футбольні поєдинки визначили кращих з кращих цьогорічного міжнародного турніру.

Справжньою окрасою змагань став фінал, де з рахунком 5:2 беззаперечну перемогу виборола команда H.U.S.A. Почесне друге місце посіла команда TORNADO.

Усіх присутніх привітали декан міжнародного факультету Лілія Буря та президент Марокканської громади у м. Полтава Ель Кардухі Азіз. Вони нагородили переможців і учасників чемпіонату кубками та медалями. Також відзнаки отримали: «Кращий гравець» – Іліас Сахілі, «Кращий бомбардир» – Лукман Фаділ та «Кращий воротар» – Ель Кхадр Аджкіоу.