04 травня 2023 р. відбулося засідання вченої ради навчально-наукового інституту післядипломної освіти

05 травня 2023

Про результати складання ліцензійного іспиту «Крок 3. Стоматологія» (апробація) та повторного складання «Крок 3. Стоматологія» та «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», яке відбулося 28 березня 2023 р. проінформувала директор інституту в складі закладу вищої освіти ННІПО Алла Марченко. Було розглянуто виконання ліцензійних умов науково-педагогічними працівниками кафедри дитячої стоматології, про що доповіла завідувачка кафедри проф. Ольга Шешукова. З питання організації та навчально-методичного забезпечення лікарів-інтернів за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» в освітній частині інтернатури та циклу спеціалізації «Дитяча анестезіологія» доповів завідувач кафедри проф. Костянтин Тарасенко.

Проректор з науково-педагогічної роботи та  післядипломної освіти проф. Ігор Скрипник  в своєму виступі акцентував увагу на основні питання наради МОЗ України щодо розподілу випускників 2023 року та порядку прийому в інтернатуру.