17 березня 2023 року відзначається Всесвітній день сну

17 березня 2023

З метою поширення інформації про сон та його важливість на кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології було проведено онлайн-семінар на тему "Сон: чи можна знехтувати і як все ж таки спати?" Під час семінару доцентом Дмитром Бойком представлено міні-лекцію щодо біологічних основ діяльності системи сну та циркадного ритму, особливості різних розладів сну та головні принципи гігієни сну. Також було заслухано тематичні доповіді членів студентської наукової групи Оксани Мац, Вероніка Качали, Поліни Ширай та Владислава Євтушка, що проводять тематичні дослідження у відповідній галузі і готуються до виступів на науково-практичних конференціях. Всі виступи супроводжувалися жвавою дискусією щодо наслідків порушення сну для психічного та соматичного здоров'я, а також можливості їх корекції у загальномедичній практиці.