22 лютого 2023

18 – 21 лютого 2023 року в онлайн форматі за підтримки Литовського педіатричного товариства та Європейської академії педіатрії відбувся спеціальний тренінг-стажування «НЕВІДКЛАДНІ СТАНИ В ПЕДІАТРІЇ» «EMERGENCITS IN PEDIATRICS» в обсязі 1кредит ECTS.

Під час проведення тренінгу були заслухані доповіді:

Сігіта Бурокієне - педіатр, доктор біомедичних наук, магістр громадського здоров’я, доцент медичного факультету Вільнюського університету, Вільнюс, Литва «Оцінка поганого самопочуття дитини».

Арунас Валіуліс - професор Клініки дитячих хвороб, Інституту клінічної медицини медичного факультету Вільнюського університету, Вільнюс, Литва «Диспансерне обстеження хворої дитини у відділенні невідкладної медичної допомоги».

Едіта Полузіоровіене- докторант Клініки дитячих хвороб, Інституту клінічної медицини, медичного факультету Вільнюського університету, Вільнюс, Литва «Хрипи, гавкаючий кашель та інші ознаки гострого обструктивного синдрому вимагають термінової допомоги. Як ми можемо допомогти?»

Рута Мачуліте - викладач дитячої хірургії, Клініки гастроентерології, нефроурології та хірургії, Інституту клінічної медицини, медичного факультету Вільнюського університету, Вільнюс, Литва.  «Гострий біль у животі у дітей з точки зору хірурга»

Олексій Годованець - кандидат медичних наук, доцент, сертифікований інструктор Європейської ради з реанімації «Досвід роботи відділення невідкладної допомоги м. Каунас, Литва. Особливості надання невідкладної допомоги в Литві».

В семінарі взяли участь 8 здобувачів освіти третього рівня за спеціальністю 228 «Педіатрія». Всі учасники тренінг-стажування отримали сертифікати.