20 квітня світ відзначив День вдячності волонтерам

21 квітня 2023

Волонтерство – це спосіб добровільної допомоги тим, хто потребує її для виживання. Волонтери нічого не чекають натомість.

А у в нас, в Україні, слово «волонтер» з 2014 року взагалі набуло особливого значення. Вони -  наші відважні Атланти 21 сторіччя!

Кафедра гігієни та екології разом зі студентами влаштували цього дня флешмоб Вдячності волонтерам за їхню безмежну любов до людей та України. Ми дякуємо їм за те, що вони освітлюють нам шлях, допомогають об’єднуватись і зростати духовно.

Довідково

У всьому світі налічується понад 1 мільярд добровольців. Їхні зусилля дорівнюють 109 мільйонам штатних працівників. 70% волонтерської роботи не пов'язані з якоюсь організацією, а відбуваються неформально між людьми у їхніх спільнотах. До слова, 59% неформального волонтерства у всьому світі здійснюють жінки.