230 здобувачів вищої освіти 4 курсу стоматологічного факультету складали ЄДКІ - єдиний державний кваліфікований іспит за спеціальністю «Стоматологія»

28 вересня 2022

13 вересня 2022 року  230 здобувачів вищої освіти 4 курсу стоматологічного факультету складали ЄДКІ - єдиний державний кваліфікований іспит за спеціальністю «Стоматологія». Тестовими компонентами ЄДКІ є інтегрований тестовий іспит «КРОК» та іспит з англійської мови.

Цього року результати іспиту були такими: 201 студент (87,4%) із 230, змогли набрати прохідний бал з інтегрованого тестового іспиту «КРОК 1» та 197 (97,05%) із 203 здобувачів  впорались із написанням іспиту з англійської мови за професійним спрямуванням.

З рекордними 100% за написання іспиту «КРОК 1» вітаємо Варинського Владислава та Олійник Власту, а також Телегань Валерію за іспит з англійської мови за професійним спрямуванням.

Бажаємо здобувачам подальших перемог!