«Актуальні питання лабораторної діагностики та громадського здоров'я»: студентка заочної форми навчання долучилась до обговорення

23 листопада 2022

Активна участь здобувачів освіти заочної форми навчання є важливою складової наукової діяльності інституту.

Так студентка 1-ого курсу заочної форми навчання «Громадське здоров’я» Навчально-наукового медичного інституту  ЗВО ПДМУ Олена Сокуренко взяла участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання лабораторної діагностики та громадського здоров'я». Вона прочитала доповідь: “Визначення концентрації інтерлейкіну-6 в сироватці крові людини методом імуноферментного аналізу у хворих з COVID-19”(наук. керівник -завідувачка кафедри філософії та суспільних наук Віра Дубініна).

Науковий захід організовано кафедрою «Технології медичної діагностики та лікування. Громадське здоров'я» Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради.