Актуальні питання морфології обговорили на Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю

24 травня 2024

Відбулася Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Актуальні питання морфології», присвячена 100-річчю від дня народження професора Лева Михайловича Личковського.

Конференція проходила 17 травня 2024 року в Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького в змішаному форматі.

Аспірант кафедри анатомії людини Олександр Максименко разом з науковим керівником професором Володимиром Гринем були активними учасниками конференції. На ній вони представили науково-дослідну роботу: «Особливості експериментального моделювання асептичного та септичного запалення очеревини у білих щурів».

Topical issues of morphology discussed at the All-Ukrainian scientific conference with international participation

The All-Ukrainian Scientific Conference with International Participation “Topical Issues of Morphology” dedicated to the 100th anniversary of the birth of Professor Lev Mykhailovych Lychkovsky was held.

The conference was held on May 17, 2024 at the Danylo Halytsky Lviv National Medical University in a mixed format.

Postgraduate student of the Department of Human Anatomy Oleksandr Maksymenko together with his supervisor Professor Volodymyr Hryn were active participants in the conference. They presented a research paper: “Features of experimental modeling of aseptic and septic peritoneal inflammation in white rats”.