Анатомічна вікторина: на кожну відповідь – нове відкриття / Anatomical quiz: for every answer – a new discovery

05 грудня 2023

На кафедрі анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією за ініціативи викладача закладу вищої освіти, доктора філософії Богдана Кононова та підтримки завідувача кафедри, професора Сергія Білаша  проведена інтерактивна анатомічна вікторина за участю студентів 3-ої групи ІІ-ого курсу НТН.

Анатомічна вікторина була організована у вигляді змагання трьох команд, що сприяє розвитку комунікативних організаційних навичок. Таким чином студенти змогли випробувати свої теоретичні знання із анатомії та застосувати їх на практиці. Учасники вікторини мали можливість поглибити свої навички розпізнавання анатомічних елементів, розгадування цікавих логічних задач, тощо.

Колектив кафедри дякує студенту Андрію Дарчичу за активну допомогу у створенні та проведенні вікторини.

Anatomical quiz: for every answer – a new discovery

At the Department of Anatomy with Clinical Anatomy and Operative Surgery, on the initiative of the faculty member Bohdan Kononov, PhD, and with the support of the Head of the Department, Professor Serhii Bilash, an interactive anatomical quiz was held for the second-year students of Group 3.

The anatomical quiz was organized as a competition between three teams, promoting the development of communicative organizational skills. Students were able to test their theoretical knowledge of anatomy and test it in practice. Quiz participants had the opportunity to deepen their skills in recognizing anatomical elements, solving interesting logical problems.

The Department appreciate Andrii Darchich for his assistance in creating and conducting the quiz.