Атестація здобувачів ступеня вищої освіти на другому (магістерському) рівні за ОПП Медицина та ОПП Педіатрія: подробиці

24 травня 2023

22 травня 2023 року в Симуляційному центрі Полтавського державного медичного університету здобувачі ступеня вищої освіти на другому (магістерському) рівні за ОПП Медицина та ОПП Педіатрія вперше складали об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит (ОСП(К)І).

Для успішного проведення іспиту обладнано 12 станцій, на яких здобувачі вищої освіти виконують практичні навички.

Голова екзаменаційної комісії Валерій Похилько та гаранти ОПП Ігор Скрипник та Тетяна Крючко констатують високий рівень теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти, вправне виконання ними медичних маніпуляцій, знання алгоритмів і протоколів надання медичної допомоги, відмічають кваліфіковану роботу екзаменаторів та належний рівень ресурсного забезпечення і організації проведення атестації.

Запорукою успіху є злагоджена робота всього колективу університету.