«Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми» - тема тренінгу

05 травня 2023

На кафедрі хімії 4 травня 2023 року викладачі провели виховний захід - тренінг на тему: «Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми». Разом зі здобувачами першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація» обговорили різні питання та спростували деякі помилкові судження, як то: людьми торгують лише за кордоном, але не у моїй країні; жертвами торгівлі людьми стають лише неосвічені люди; мої друзі не можуть мене продати;  жертвам торгівлі людьми ніхто не допомагає; той, кого продали в рабство, завжди може повернутися; торгівля людьми загрожує виключно людям, які знаходяться у фінансовій скруті або складних життєвих обставинах; освічена людина зі знанням іноземної мови завжди вчасно розпізнає небезпеку і зможе уберегти себе; від торгівлі людьми страждають чоловіки, жінки та діти, незалежно від віку, країни походження, рівня освіти або соціального статусу.

У межах тренінгу наголошено на тому, що в Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема, соціальна; медична; правова; освітня; матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання. Контакти в регіонах України можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики.