Безперервний професійний розвиток – один із пріоритетів кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією

23 червня 2022

Удосконалення професійно-педагогічної майстерності залишається однією зі стратегічних домінант підвищення якості освітнього процесу в медичних університетах. Це спонукає науково-педагогічних працівників кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією до безперервного професійного розвитку. Так з 24 січня по 21 лютого 2022 р. завідувач кафедри Олена Бєляєва і доцент Юлія Лисанець успішно пройшли «Модуль 2. Компетентнісний підхід у викладанні» онлайн тренінгу «Викладацька майстерність в ЗВО. Випуск третій», що відбувся у рамках українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

З 11 квітня по 14 червня 2022 року Олена Бєляєва успішно завершила «Модуль 3. Оцінювання».

Здобуті під час тренінгів знання кафедра вже активно впроваджує в освітній процес.