Бібліотечний фонд ПДМУ поповнився новими цікавими виданнями

14 лютого 2023
Бібліотечний фонд ПДМУ поповнився новими цікавими виданнями

Є особливий вид меценатства - дарування книг до фонду університетської книгозбірні викладачами, співробітниками, здобувачами освіти. Тому акція «Подаруй бібліотеці книгу» нікого не залишила осторонь. А отже, фонд поповнився новими цікавими виданнями. Серед них, окрім суто наукової та навчальної літератури, примірники світової класики у перекладі на українську мову та новинки сучасної української літератури. Київська письменниця Лада Лузіна по сусідству з Еріх-Марією Ремарком «Час жити і час вмирати», Спогади про Михайла Коцюбинського поруч з іншими українськими мемуарами та інше, не менш інтригуюче сусідство письменників і поетів.

На фото - співробітники кафедри патофізіології ПДМУ під час відвідин бібліотеки з книжковими сюрпризами для неї.