Бібліотека ЗВО ПДМУ поповнилася незвичайним відтворенням символу державності України

30 травня 2023

Наші добрі знайомі - Іван Якушев, перший заступник Голови ГО «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та силових структур» та Ксенія Нікітчук, Голова ГО «Союз Чорнобиль» Шевченківського району у м. Полтаві відвідали народний музей ПДМУ.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Валерій Похилько та директор бібліотеки ПДМУ Ольга Боровик розповіли нашим гостям про національно-патріотичні заходи університету, які були присвячені Дню Героїв України і в яких взяли активну участь ветерани війни, та про культурно-духовний благодійний захід Полтавської Регіональної ради медичної Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у 2023 році.

А гості передали до бібліотеки університету власноруч виготовлений Тризуб (Герб) України, викладений в бруску дерева гільзами патронів 5,45 мм, кулі з яких випущено у ворогів України на Донбасі та зібраних на позиціях в Мар’янці, що неподалік Донецька.

У майбутньому цей подарунок знайде почесне місце в тематичних експозиціях читального залу ПДМУ.