Будемо раді бачити нинішніх школярів серед майбутніх студентів нашого Університету!

28 лютого 2023

25-26 лютого 2023 року в Полтаві відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Юні мовознавці представили свої наукові здобутки, де висвітлювали актуальні проблеми лексикології, стилістики, когнітивної лінгвістики та перекладознавства. До журі відділення «Мовознавство» цьогорічного конкурсу увійшли доцентка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Вікторія Костенко (секція «Англійська мова») та викладачка цієї кафедри Зінаїда Таран (секція «Польська та французька мови»).

Щиро вітаємо переможців і зичимо подальших успіхів, пишаємося талановитою учнівською молоддю Полтавщини! Будемо раді бачити вас серед студентів нашого Університету!