Чергове тематичне засідання СНГ на тему «Основи діагностики в пульмонології: техніка проведення спірометрії»

25 листопада 2022

На кафедрі внутрішньої медицини №1 відбулось чергове тематичне засідання СНГ, під час якого молоді науковці разом з асистентом Криворучко І.Г. поринули в основи діагностики в пульмонології.

Після ознайомлення зі стандартами проведення спірометрії відповідно з American Thoracic Society i European Respiratory Society 2019 асистент Криворучко І.Г показав майстер- клас із техніки спірографії.

Завершилася зустріч бліц-вікториною за допомогою сервісу Kahoot з розиграшем навчального посібника "Клінічна пульмонологія", авторами якого є співробітники кафедри.

Переможницею у вікторині стала студентка 3-ого курсу 8-ої групи Марина Черевань.

У майбутньому на  засідання заплановано проведення майстер-класу "Діагностика лактазної недостатності за допомогою Gastrolyzer" асистентом Драбовською І.А. Дата та час буде повідомлено завчасно.