Чергове засідання студентської наукової групи кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією

27 вересня 2022

Доброю традицією кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією стало проведення щотижневого засідання студентської наукової групи, які з великим задоволенням відвідують здобувачі освіти від І до VІ курсів як медичного, так і стоматологічного факультетів. Темою чергового з них стала «Первинна хірургічна обробка ран голови при травмах та вогнепальних пораненнях». Староста групи Копитько Назар презентував цікаву та змістовну інформацію з цієї теми. Далі гуртківці опановували оперативне втручання на склепінні черепа та первинну хірургічну обробку ран. Здобувачі освіти старших курсів ділилися досвідом зі студентами молодших курсів та опановували нові практичні навички.