Цікавий та змістовний видався день студентів ПДМУ у науково-дослідному експертно-криміналістичного центрі

03 червня 2024

28 травня 2024 року здобувачі освіти 1-ого курсу, першого бакалаврського рівня спеціальності «Медсестринство», які вивчали вибіркову дисципліну «Основи судової медицини та криміналістики», побували на занятті у Полтавському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України. Також студенти 3-5-тих курсів медичного факультету № 1 та № 2 студентської наукової групи з дисципліни  «Судова медицина» мали змогу ознайомитись із роботою відділу криміналістичних видів досліджень, зокрема, з основними принципами трасологічних досліджень, сучасними методами дослідження слідів людини, експертизи зброї, технічної експертизи документів. Дуже цікавий та змістовний видався день у наших студентів завдяки професійній майстерності співробітників науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Висловлюємо щиру вдячність від здобувачів освіти та співробітників кафедри.

Engaging and informative day for PSMU students at the Scientific Research Forensic Center

On May 28, 2024, the first-year bachelor's degree students majoring in Nursing, who studied the elective discipline “Fundamentals of Forensic Medicine and Criminalistics”, attended a class at the Poltava Scientific Research Forensic Center of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine. Also, the 3-5-year students of the Medical Faculty No. 1 and No. 2 of the Forensic Medicine student research group had the opportunity to get acquainted with the work of the Forensic Research Department, in particular, with the basic principles of trace evidence research, modern methods of human trace research, weapons examination, and technical examination of documents. Our students had a very interesting and informative day thanks to the professional skills of the staff of the Scientific Research Forensic Center. We express our sincere gratitude to the students and the staff of the department.