«Скільки мов ти знаєш, - стільки разів ти людина!» - вислів Йоганна Гете залишається актуальним в усі часи

14 квітня 2023

Серед значущих подій у квітні для для науково-педагогічних працівників кафедри оториноларингології з офтальмологією стало завершення ними навчального процесу отримання ґрунтовних знань з англійської мови на курсах, що проходили на кафедрі іноземних мов, та успішно підтвердилися отриманням сертифікатів рівня «B 2» завідувачем кафедри Михайлом Безегою та асистентами Андрієм Лобурцем і Олексієм Джіровим. За це курсанти висловлюють щиру подяку професіоналам із кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією, зокрема, її завідувачці Олені Беляєвій та доцентці кафедри Ларисі Сліпченко.

Це цікаво

Поліглот Дмитро Петров впевнений, що люба мова - це 90% психологія і 10% - математика. До математичного розділу він відносить граматичні конструкції, побудову речень та нових сполук в мові, а до психологічного - асоціації з іноземною мовою, бачення її культури, розуміння носіїв без бездоганного знання їхної мови. Безперечно, іноземна мова - це джерело нового бачення речей.