Цикл тематичного удосконалення: кафедра нервових хвороб удосконалювала знання лікарів-неврологів

18 жовтня 2022

З 03.10.22 по 17.10.22 р на кафедрі нервових хвороб ПДМУ відбулося навчання лікарів-неврологів на циклі тематичного удосконалення «Хвороби мотонейрону: діагностика, лікування та реабілітація».

Після початкового тестового контролю рівня знань лікарів, доцент Анжела Кривчун прочитала цикл тематичних лекцій. Слухачі були залучені до активного спілкування упродовж семінарських та практичних занять з використанням новітніх технологій навчання.

По закінченню циклу згідно з останніми вимогами щодо безперервного професійного зростання лікарів, проведений екзамен, який складався із тестового контролю та вирішення практичних задач.

Завідувач кафедри, професор Михайло Дельва привітав 11 лікарів-неврологів з успішним складанням іспиту та вручив посвідчення, а також побажав успіхів, подальшого професійного зростання під мирним небом України.