09 листопада 2022

Цикл заходів правового спрямування, ініційований кафедрою філософії та суспільних наук.

У межах вивчення дисципліни «Правознавство» відбулось бінарне заняття за участю практикуючого фахівця у галузі права – адвоката системи безоплатної правової допомоги – Пархоменка Артема Олексійовича для першого курсу медичного факультету №1 ЗВО ПДМУ.

Під час заняття увагу було закцентовано на різних видах юридичної відповідальності загалом і за вчинення корупційних правопорушень в галузі охорони здоров’я зокрема.

Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись із практичними кейсами адвокатської діяльності та взяти участь у їх вирішенні. Також було розглянуто низку нормативно-правових актів, коло застосування яких є правопорушення у сфері службової діяльності медичних працівників.

Подібні заходи спрямовані на  поглиблене вивчення навчальних дисциплін та подолання правового нігілізму серед молоді.