Дбаємо про власне ментальне здоров’я - підтримуємо здоров’я оточуючих кожного з нас: зустріч з практичним психологом у Навчально-науковому центрі ментального здоров’я ПДМУ

13 лютого 2024

У Навчально-науковому центрі ментального здоров’я ПДМУ відбулась зустріч здобувачів освіти 2-го курсу медичного факультету № 2, викладачів кафедри мікробіології, вірусології та імунології з практичним психологом ФМФК Тетяною Климач. Зустріч пройшла у форматі інтерактивної бесіди. Під час заходу психологиня висвітлила завдання Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, розкрила сутність цього соціального феномену, зазначила складові психічного здоров’я, презентувала вектори у збереженні та підтриманні  власного ментального здоров’я в реаліях сьогодення. При виконанні практичних завдань вперше, на цілком паритетних правах брали одночасну участь студенти і викладачі з наступним публічно відкритим виступом кожного з них. Здобувачі освіти були вдячні за організовану зустріч і зазначили, що під час інтерактивної бесіди  у них виникло відчуття  порозуміння і довіри до викладачів. Тож, така зустріч була плідною і результативною для всіх її учасників.

Захід проведений у межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що проваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської

Taking Care of Our Mental Health – Supporting the Well-being of Those Around Us: Meeting with a Practical Psychologist at the Mental Health Education and Research Center of PSMU

A meeting took place at the Mental Health Education and Research Center of PSMU involving second-year students of the Medical Faculty No. 2 and faculty members of the Department of Microbiology, Virology and Immunology with practical psychologist Tetiana Klymach. The meeting was conducted in a conversation format. During the event, the psychologist outlined the tasks of the All-Ukrainian Mental Health Program "How Are You?" initiated by the First Lady of Ukraine, Olena Zelenska, elucidated the essence of this social phenomenon, highlighted the components of mental health, and presented strategies for maintaining and supporting one's mental health in today's realities. For the first time, students and faculty members participated in practical tasks on entirely equal terms, followed by each of them giving a public speech. The students expressed gratitude for the organized meeting and noted that during the conversation, they felt a sense of understanding and trust towards the lecturers. Thus, such a meeting was fruitful and effective for all its participants.

The event was held as part of the implementation of the All-Ukrainian Mental Health Program "How Are You?" initiated by the First Lady Olena Zelenska.