День добровольця: герої нашого часу

15 березня 2023

У найскладніші часи для нашої країни ми відзначили День добровольця. Ця дата обрана не випадково, адже саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану Незалежності перші добровольці вирушили на тренувальну базу під Київ, звідки після навчання були направлені на Схід України. Це одна з характерних рис українців – гуртуватись у складні часи. Їхній подвиг дав змогу стримати ворога, підготувати резерви і захистити Україну. Про це йшлося на Урочистостях до Дня добровольця, які відбулися у у Полтавському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя. Здобувачі вищої освіти ОПП «Парамедик» Навчально-наукового медичного інституту ПДМУ та викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини Володимир Кока повернулися з урочистостей схвильовані після зустрічі з героями і почутого про їхній подвиг та поділилися враженнями з однокурсниками і колегами.