День юриста в Україні: міжнародна зустріч здобувачів освіти з питань медичного права в Україні.

11 жовтня 2022

Цими днями в Україні правники відзначають своє професійне свято - День юриста. Кафедра філософії та суспільних наук постійно сприяє подоланню правового нігілізму в суспільстві шляхом підвищення правової культури та правового виховання молоді. Так триває плідна робота кафедри зі взаємодії з провідними фахівцями в галузі права. В межах вивчення дисципліни «Медичне право України» здобувачі вищої освіти 4 курсу 6 групи спеціальності 222  «Медицина» мали можливість можливість поспілкуватись з юристом  із питань міжнародного захисту БФ «Право на захист», виконавчого партнера УВКБ ООН в Україні Анною Комзюк. В ході заходу увагу закцентовано на невід’ємності норм національного законодавства у сфері охорони здоров’я від міжнародно-правових норм, до яких, зокрема, належить й Загальна декларація прав людини та Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (Європейська конвенція з прав людини), норми яких знайшли своє відтворення в Конституції України та інших загальних і спеціальних нормативно-правових актах, що утворюють нормативно-правове регулювання в означеній сфері правовідносин.