День захисту людей похилого віку: Університет шанує

15 червня 2023

15 червня весь світ відзначає День захисту людей похилого віку. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. До 2050 року число таких людей у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі (т.зв. процес старіння націй), а загальна кількість у світі складе 2 мільярди осіб.

Днями за дорученням волонтерського Республіканського (Громадянського) штабу солідарності у м. Полтаві з числа здобувачів вищої медичної освіти ПДМУ, представники профспілкового комітету та організації ветеранів університету, представники профільних кафедр і структурних підрозділів ПДМУ відвідали вдома невелику частину ветеранів ПМСІ/УМСА/ПДМУ – наших колишніх викладачів та співробітників, які вже не працюють за віком та мають особливі заслуги перед медичною спільнотою Полтавщини. Ветерани отримали продуктові набори та інші подарунки.