Ділимося науковими знаннями / Sharing Scientific Knowledge

30 жовтня 2023

26-27 жовтня в Полтавському державному медичному університеті відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Цифрові методи діагностики і лікування в стоматології».

З привітанням до учасників конференції звернулись перший проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, професор Валентин Дворник, завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів, професор Петро Скрипников та професор Юрій Силенко.

На пленарних засіданнях з актуальними темами виступили 20 доповідачів.  Всього учасники представили 30 стендових доповідей. Усі повідомлення були науково обґрунтовані та викликали великий інтерес у слухачів.

По закінченні конференції були підбиті підсумки та прийнята резолюція.

Sharing Scientific Knowledge

On October 26-27, Poltava State Medical University hosted the All-Ukrainian Scientific and Practical Conference with international participation on "Digital Methods of Diagnosis and Treatment in Dentistry".

The conference participants were greeted by Professor Valentyn Dvornyk, First Vice-Rector for Research and Education, Professor Petro Skrypnykov, Head of the Department of Postgraduate Education for Dentists and Professor Yuriy Sylenko.

Twenty speakers presented plenary sessions on relevant topics. In total, participants gave 30 poster presentations. All reports were scientifically grounded and of great interest among the audience.

At the end of the conference, conclusions were drawn, and a resolution was adopted.