Для навчання немає перепон

17 лютого 2023

Це довели здобувачі вищої освіти стоматологічного факультету, які постійно бажають отримувати нові знання та підтримувати дух наукового суперництва.16.02.2023 року на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Хірургічна стоматологія» серед студентів 4 та 5 курсівстоматологічного факультету. Здобувачі вищої освіти надавали відповідь на письмові питання з різних розділів хірургічної стоматології. Роботи ретельно перевірені членами журі.

Переможцями Олімпіади стали:

І місце – Хохола Олексій (4 курс, 6 група);

ІІ місце – Чирков Максим (4 курс, 11 група);

ІІІ місце – Мартиненко Надія (5 курс, 8 група) та Швед Сергій (4 курс, 7 група).

На церемонію нагородження завітали проректор закладу вищої освіти з навчальної роботи Давид Аветіков та декан стоматологічного факультету Алла Сидорова.

Усі переможці нагороджені дипломами та подарунками.