До дня філолога. Студенти ПДМУ – переможці конкурсу ГовориТИ українською

25 травня 2023

Під керівництвом викладачів кафедри українознавства та гуманітарної підготовки студентки 2 групи І курсу медичного факультету №1 Діана Дерев’янко, Ангеліна Закусило, Софія Чорна стали переможницями в конкурсі  соціальної реклами  «ГовориТИ українською» в рамках проєкту «Сила мови», який проводився Департаментом культури, молоді, сім’ї  Полтавської міської ради.

Грамота за І місце в номінації   «Інформаційні плакати (постери)" – робота «Говорити українською - відроджувати Україну» Діани  Дерев’янко;

грамота за І місце в номінації   «Відео» – робота «Україночка» Ангеліни Закусило і Софії Чорної.

Мета  конкурсу – популяризація і підвищення ролі української мови, виховання поваги, любові до неї, висвітлення краси української мови, посилення інтересу до її вивчення, формування духовних цінностей молодого покоління, розвиток почуття національної гідності.

Рідна мова для кожної людини – це мова її народу!
Українська мова – мова нашого народу! Це наша історія, наші традиції, народна мудрість і душа нашої нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях! ВІТАЄМО!