До уваги вступників!

19 липня 2023
До уваги вступників!

Триває вступна кампанія до Полтавського державного медичного університету.

Інформуємо вступників та їх батьків, що згідно постанови Кабінету міністрів України від 11 липня 2023 року №708 збільшено обсяг державного замовлення для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 227 Терапія та реабілітація. Наразі, кількість бюджетних місць складає 80. Мінімальний конкурсний бал для вказаної категорії вступників складає 130.

Акцентуємо увагу, що у разі рекомендації до зарахування незалежно від форми здобуття освіти усівступники до ПДМУ обов’язково надсилають на пошту приймальної комісії копію військово-облікового документа (для військовозобов’язаних - військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, для призовників - посвідчення про приписку до призовних дільниць, для резервістів – військовий квиток).

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті університету www.pdmu.edu.ua або звернутися за адресою:

м. Полтава, вул. Шевченка 23,

тел. (0532) 60-80-75, 50-25-66, 56-20-92