До уваги вступників!

06 липня 2023
До уваги вступників!

Триває вступна кампанія до Полтавського державного медичного університету.

Нагадуємо, що згідно з Правилами прийому до ПДМУ  у 2023 році для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня «Магістра» на основі НРК6 (освітній ступінь «Бакалавр»)  за спеціальностями (освітніми програмами) 222 "Медицина" (освітньо-професійна програма "Медицина"), 227 "Терапія та реабілітація"( освітньо-професійна програма 227.02  «Ерготерапія»),  091 "Біологія та біохімія" (освітньо-професійна програма "Біологія") та на основі НРК6 та НРК7 (освітній ступінь «Магістр») за спеціальністю 229 "Громадське здоров’я" зараховуються бал (бали):

ЄВІ 2023 року та фахового іспиту.

Вступники на основі НРК7 можуть за їхнім вибором або подати результат(-и) ЄВІ або пройти відповідну співбесіду з іноземної мови (дистанційна форма).

Звертаємо увагу, що реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, розпочинається 01 липня та закінчується о 18.00 16 липня. Особи, які не можуть створити електронний кабінет вступника, повинні звернутись з оригіналами необхідних документів до консультаційного центру приймальної комісії для реєстрації на вступні іспити.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті університету www.pdmu.edu.ua або звернутися за адресою:

м. Полтава, вул. Шевченка 23,

тел. (0532) 60-80-75, 50-25-66, 56-20-92