До уваги вступників!

19 липня 2023
До уваги вступників!

Сьогодні, 19 липня 2023 року розпочалася реєстрація заяв для вступу на навчання для здобуття освітніх ступенів молодшого бакалавра, бакалавра, магістра на основі повної загальної середньої освіти та НРК5 (на основі диплома бакалавра, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра). Реєстрація закінчується о 18:00 31 липня.

В Полтавському державному медичному університеті для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв в електронній формі активно функціонує консультаційний центр приймальної комісії. Запрошуємо вступників та їх батьків скористатися даною послугою.

Звертаємо увагу, що реєстрацію заяв при вступі до фахового медико-фармацевтичного коледжу університету на основі базової середньої освіти продовжено до 20 липня 2023 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті університету www.pdmu.edu.ua або звернутися за адресою:

м. Полтава, вул. Шевченка 23,

тел. (0532) 60-80-75, 50-25-66, 56-20-92