До уваги вступників! / To the attention of entrants!

26 червня 2024
До уваги вступників! / To the attention of entrants!

Стартувала вступна кампанія до Полтавського державного медичного університету.

Для вступників до Фахового медико-фармацевтичного коледжу на основі базової середньої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" прийом заяв та документів починається 01 липня 2024 року та закінчується 13 липня 2024 року.

З 05 липня 2024 року розпочинається прийом заяв та документів для здобуття освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти.

У Полтавському державному медичному університеті для надання допомоги вступникам під час реєстрації  на ЄВІ, реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв в електронній формі активно функціонує консультаційний центр приймальної комісії. Запрошуємо вступників та їх батьків скористатися даною послугою.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті університету www.pdmu.edu.ua або звернутися за адресою:

м. Полтава, вул. Шевченка 23,

тел. (0532) 60-80-75, 50-25-66, 56-20-92

To the attention of entrants!

The admission campaign to Poltava State Medical University has begun.

For the entrants to the Professional College of Medicine and Pharmacy with basic secondary education to obtain the educational-professional degree of "Junior Professional Bachelor," the acceptance of applications and documents starts on July 1, 2024, and ends on July 13, 2024.

Starting from July 5, 2024, the acceptance of applications and documents for obtaining the educational-professional degree of "Junior Professional Bachelor" based on complete general secondary education begins.

Poltava State Medical University has an active consultation center of the Admissions Board to assist entrants with registration for the Unified Entrance Exam, registration of personal electronic cabinets, and submission of applications in electronic form. We invite entrants and their parents to take advantage of this service.

More detailed information can be found on the official website of the university www.pdmu.edu.ua  or at the following address:

23 Shevchenko St., Poltava,

Phone: (0532) 60-80-75, 50-25-66, 56-20-92