До уваги здобувачів вищої освіти! / Call for participation of PSMU students in the UPSHIFT program!

17 січня 2024

У Полтавській та Сумській областях стартувала програма UPSHIFT, яка реалізується громадською організацією «Нова Полтава» в межах  програми «Розвиток потенціалу у Полтавській та Сумській областях» за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Уряду Японії.

UPSHIFT- це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людино орієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.

Здобувачів вищої освіти Полтавського державного медичного університету запрошують долучитися до участі у програмі.

Учасники та учасниці програми зможуть:

• навчитися працювати в команді;
  • аналізувати виклики та нестандартно мислити;
  • з підтримкою ментора/ки знайдуть ефективнi рiшення проблем, які їх турбують, і в результаті створять власний суспільно-корисний проєкт та отримують ресурси на його реалізацію.

На учасників чекає чотири місяці захоплюючої пригоди, за наступним планом дiй:

• реєстрацiя i вiдбiр команд;
  • онлайн знайомство з програмою проекту та ментором;
  • дослідження проблеми;
  • офлайн-навчання на 4-денному буткемпі (22-25 лютого 2023) житло та
  • Їжа повністю покривається організаторами
  • втілення проєкту в реальність.

Для участі в програмі необхідно:

• Зібрати команду від 3 до 5 друзів-однодумців віком від 14 до 24 років;
  • Вибрати контактну особу, яка буде вести комунікацію від імені команди;
  • Визначити проблему, яку команда хотіла б вирішити;
  • Зареєструватись за посиланням: https://ee.kobotoolbox.org/x/wEjmJhS8

Заповнити анкету для участі потрібно не пізніше 28 січня, 23:59.

Call for participation of PSMU students in the UPSHIFT program!

The UPSHIFT program has been launched in the Poltava and Sumy regions, implemented by the NGO "Nova Poltava" within the "Capacity Building in the Poltava and Sumy Regions" program, with financial support from the United Nations Children's Fund (UNICEF) and the Government of Japan.

UPSHIFT is a global program of UNICEF implemented in over 40 countries. The program provides young people with the opportunity to undergo training using the Human-Centered Design methodology, receive mentorship and access resources to transform their ideas into socially significant projects.

Students of Poltava State Medical University are invited to participate in the program. Participants in the program will have the opportunity to:

• learn to work in a team;
  • analyze challenges and think creatively;
  • with the support of a mentor, find effective solutions to the problems of concern and ultimately create own socially beneficial project, receiving resources for its implementation.

Participants can expect 4 months of exciting adventure, following this action plan:

• registration and selection of teams;
  • online introduction to the project program and the mentor;
  • problem exploration;
  • offline training at a 4-day boot camp (February 22-25, 2023) - accommodation and food are fully covered by the organizers;
  • real-time implementation of the project.

To participate in the program, you need to:

• form a team of 3 to 5 like-minded friends aged 14 to 24;
  • choose a contact person who will communicate on behalf of the team;
  • identify the problem that the team would like to address;
  • register at the following link: https://ee.kobotoolbox.org/x/wEjmJhS8

The registration form must be completed no later than January 28, 23:59.