Добро повернеться сторицею: «Марафон добрих справ» від студентів-волонтерів «Єдність» ПДМУ

29 листопада 2023

Волонтерський загін «Єдність» ПДМУ активно працює у різних сферах діяльності. Осінь, що минула, додала у скарбницю доброчинних справ волонтерів цілу низку важливих і креативних заходів в ім`я Добра, Любові і Перемоги.

28 листопада був «Щедрий вівторок». Студенти об’єднали всі сили та напрямки активності, щоб показати людям, що немає нічого неможливого, коли йдеться про добро.

«Марафон добрих справ» розпочався з акції донорства «По краплині для життя». Донорство крові завжди було, є і буде важливим для суспільства, адже навіть краплина крові може подарувати надію на порятунок та життя.

Наступною зупинкою в «марафоні» стало проведення змістовного дозвілля з дітьми у Дитячій міській клінічній лікарні. Студенти-волонтери разом з малечею виготовляли орігамі.

Не оминули увагою й підлітків. Представники ВЗ «Єдність» провели тренінг з надавання домедичної допомоги. Так учні 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи № 19 дізналися про практику серцево-легеневої реанімації.

Завершилася акція зі збору пластикових кришечок на виготовлення протезів військовим, яка розпочалася 1 листопада. Чимало студентів, викладачів, представників адміністрації також долучилися до акації. Останнім етапом у «Марафоні добрих справ» став напрямок «Наближення Перемоги». Волонтери працювали над плетінням сітки та виготовлення свічок. Спільними зусиллями змогли сплести сітку, виготовити 1200 дисків для горіння та 45 свічок. У цьому їх підтримали Профспілка студентів ПДМУ, бібліотека Полтавського державного медичного університету та настоятель Свято-Василівського храму отець Миколай (м. Борзна, Ніженська єпархія, Чернігівська область).

Наслідуйте приклад волонтерського загону «Єдність» та всіх студентів, які долучилися до благодійних справ! Добро повернеться сторицею.

Goodness will come back a hundredfold: "Marathon of Good Deeds" by the "Unity" volunteer students of PSMU

The volunteer group "Unity" at PSMU actively works in various areas. The past autumn added a series of important and creative events to the treasury of charitable deeds by volunteers in the name of Goodness, Love, and Victory.

On November 28, it was "Generous Tuesday." Students joined forces and activities to show people that there is nothing impossible when it comes to doing good.

The "Marathon of Good Deeds" began with the blood donation campaign "Drop by Drop for Life." Blood donation has always been, is, and will be important for society, as even a drop of blood can give hope for salvation and life.

The next stop in the "marathon" was meaningful leisure activities with children at the Children's City Clinical Hospital. Volunteer students, together with the kids, crafted origami.

Teenagers were not overlooked either. Representatives of the "Unity" Volunteer Group conducted a training session on providing pre-medical assistance. Pupils of the 10th grade of Poltava Secondary School No. 19 learned about the practice of cardiopulmonary resuscitation.

The action to collect plastic bottle caps for making prostheses for servicemen, which started on November 1, were also counted. Many students, educators and administrative staff also joined the campaign. The final stage of the "Marathon of Good Deeds" was "Approaching Victory" event. Volunteers worked on weaving nets and making candles. Through collective efforts, they managed to weave a net and make 1200 discs for burning and 45 candles. They were supported in this by the Student Trade Union of PSMU, the library of Poltava State Medical University, and Father Mykolai, the Provost of St. Basil's Church (Borzna, Nizhyn Diocese, Chernihiv region).

Do follow the example of the volunteer group "Unity" and all students who have joined charitable initiatives! Goodness will come back a hundredfold.